100 قابلیت باورنکردنی فوتبال دستی بام لند که باید بدانید

مطمئناً حداقل از آن قسمت‌هایی فوتبال دستی بام لند درباره این بازی سرگرم‌کننده می‌دانید در اینجا، نگاهی به حقایق جالب در مورد این ورزش عالی بیندازید.

بازیکنان حرفه ای می توانند با سرعت 35 مایل در ساعت به توپ ضربه بزنند.

پیکربندی میز فوتبال وجود دارد: پیکربندی دروازه بان 1 نفره و پیکربندی دروازه بان 3 نفره. ترکیب اروپایی یک دروازه بان 1 نفره است، در حالی که آمریکایی یک دروازه بان 3 نفره است.

قوانین سختگیرانه ای برای بازیکنان حرفه ای یک تیم فوتبال وجود دارد. اگر می خواهید در یک تورنمنت بازی کنید، قوانین را بخوانید و آماده شوید زیرا آن بازیکنان این بازی را بسیار جدی می گیرند.

گران ترین میز فوتبال جهاننام دارد قیمت آن 68000 دلار است. وقتی جزئیات این جدول را می بینید متوجه می شوید که چرا اینقدر هزینه دارد مردم از اوایل دهه 1950 در مسابقات میز فوتبال بازی می کنند.

طولانی ترین میز فوتبال ساخته شده تا کنون 121.40 متر طول داشته و در تورین، ایتالیا ساخته شده است. در سپتامبر 2015، مارکو بری اونلوس با جدول 424 بازیکن به رکورد جهانی گینس رسید.

میز فوتبال در تاتنهام، شمال لندن متولد شد. حق ثبت اختراع انگلستان متعلق به هارولد سرلز تورنتون و نسخه آمریکایی عموی او از پورتلند، اورگان است. هارولد سرلز تورنتون زمانی که در تاتنهام هاتسپر F.C. همخوانی داشتن.

بزرگترین بازیکن فوتبال در تمام دوران فردریک کولیگون است. او برنده اکثر مسابقات در دوره 15 ساله بود.

میز Foosball در سه اندازه وجود دارد. رومیزی کوچکترین است و می توانید آن را روی میز خود قرار دهید. میز فوتبال کلاسیک در دو اندازه معمولی عرضه می شود. یکی دیگر وجود دارد، یک اندازه بین این دو. این شبیه به یک میز قهوه/فوتبال ساخته شده است.

طولانی ترین مسابقه ای که تا به حال انجام شده، 61 ساعت و 17 دقیقه توسط الکساندر کوئن، مانوئل لارچر، برند نورورر و دیتمار نورورر در اینسبروک اتریش در سال 2012 بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.