از رب گوجه فرنگی یک و یک می توان در پخت کیک استفاده کرد

مزیت استفاده از رب گوجه فرنگی یک و یک نسبت به دیگر گوجه فرنگی های کنسرو شده (مانند پوره گوجه فرنگی، گوجه فرنگی له شده یا گوجه فرنگی خرد شده) یا حتی گوجه فرنگی تازه، این است که طعم گوجه فرنگی عمیق را بدون آب اضافی دریافت می کنید.

برای دستور العمل هایی که نمی خواهید آن را عالی می کند. یک تن مایع می‌خواهید، مانند فیلینگ گوشت یا تاکو. رب گوجه فرنگی را می توان برای تشدید طعم به مرور زمان در دستور العمل های آهسته پز استفاده کرد یا می تواند به سرعت طعم و مزه ای را در دستور العمل های سریع 30 دقیقه ای برای شب های هفته اضافه کند.

برای اینکه بیشترین پتانسیل طعم را از رب گوجه فرنگی خود به دست آورید، قبل از اضافه کردن مایعاتی مانند آب، آبگوشت یا سایر کنسروهای گوجه فرنگی، آن را در مراحل اولیه پخت و پز اضافه کنید. به این ترتیب، گوجه فرنگی ها این شانس را دارند که کاراملی شوند و حتی بیشتر رشد کنند.

رب گوجه‌فرنگی لوله‌ای جایگزین مناسبی برای رب گوجه‌فرنگی کنسرو شده است که به شما امکان می‌دهد فقط از آنچه نیاز دارید استفاده کنید، بدون اینکه نگران باشید با بقیه قوطی چه کاری انجام دهید.

رب

این دقیقاً به همان روش مواد کنسرو ساخته شده است، اما در یک لوله مناسب فشرده با درپوش پیچی بسته بندی شده است که رب گوجه فرنگی را برای مدت طولانی تری حفظ می کند.

اکثر لوله ها 4.5 اونس هستند و 9 قاشق غذاخوری تولید می کنند که با قوطی های 6 اونسی که حاوی 10 قاشق غذاخوری رب گوجه فرنگی هستند قابل مقایسه است.

ایده های بسیار خوشمزه ای برای استفاده از رب گوجه فرنگی وجود دارد.

رب گوجه فرنگی یک عنصر کلیدی است که طعم گوجه فرنگی را به سرعت اضافه می کند.

فراتر از گزینه واضح استفاده از رب گوجه فرنگی برای تهیه یک دستور غذای گوجه فرنگی سنگین، مانند سس یا سوپ، می توانید از رب گوجه فرنگی نیز برای افزایش طعم دیگر دستور العمل ها استفاده کنید مانندغذای جک فروت اسلوپی جوز، در سس غوطه ور شدن این سیب زمینی سرخ کن با کدو سبز و در دستور پخت مرغ کره ای آرام پز.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.